Thënje Kombëtare: Fahri Xharra

fahri_xharra_kombi_dhe_shkaterruesit_e_tij“Kombi dëmtohet prej tre personave: Nga mësuesi i prishur,

nga prijësi diktator dhe nga akademiku injorant dhe frigacak”

Fahri Xharra

Shperndaje ne
Updated: 5 Mars, 2016 — 20:06

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.