Mbreteresha Ilire Teuta heroinë semantike e shekujve

Mbreteresha_teute_heroin_shekujveMbretëresha e ‘harruar’ e ilirëve

Shperndaje ne

The Author

Dr. Moikom Zeqo

1 Comment

Add a Comment
  1. Mbretëresha Teuta është një figurë madhore e historisë sonë, por fatkeqësisht asnjë monument për te nuk kemi ngritur. E meriton plotësisht një monument të tillë dhe duhet të përpiqemi ta bëjmë këtë realitet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.