Letersi Kombetare: Poezi kushtuar deshmoreve te kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu-Shkruar nga Islam Idrizi.

02

Shperndaje ne
Updated: 1 Nëntor, 2016 — 19:41

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.