Qofte i perjetshem kujtimi per heroin e kombit XHEVAT QERIMI

xhevati me vajzat

XHEVAT QERIMI–Per te kujtuar e nderuar jeten dhe vepren e tij, shokut tone te dashur dhe atedhetarit te madh, qe kurre s’ndaloj se vepruari per te miren e KOMBIT dhe lirin e tij. deri ne fund te jetes!
LAVDI TRIMIT- qofte i perjetshem kujtimi.
Nder dhe respekte per familjen e Xhevat Qerimit!

Shperndaje ne
Updated: 2 Dhjetor, 2016 — 00:18

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.