Kushtrim per lavdine e Shqiperise….

Skenderbeu yne, ne shqiptaret ishim dhe do te jemi gjithmone me te…

Shperndaje ne
Updated: 6 Korrik, 2018 — 20:20

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.