Ta duam atdheun, ashtu si e donin te paret tane…

“Nese gjithçka ka fundin e vet” …e kunderta eshte me jeten dhe vepren e krye trimit Gjergj Kastrioti.

Pjeseza te vockla jane thene per ATIN e kombit shqiptare.
Dhe une vazhdoj te zbuloj akoma te pathena per t’bemat e tij! Jane pa fund,perplot lavdi e heroizem.
Me kete punim qe kam bere me gjithe zemer… ju pershendes vellezer dhe motra.
Ta duam atdheun, ashtu si e donin te paret tane dhe te bejm gjithçka per lirine e tij.
Shendet.

Nga Islam Idrizi

Shperndaje ne
Updated: 12 Korrik, 2018 — 21:28

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.