Ju flet zeri i Çamërisë, krytari i Republikës së Çamërisë Z. Festim Lato sot në Kongresin e Parë të Republikës së Çamërisë në Sarandë.

Kongresi i Republikës së Çamërisë që sot po mbajmë në Sarandë është shumë I rëndësishëm për popullin çamë dhe arvinitë, për Çamërinë dhe tërë Atdheun tonë! Nuk ka ngjarje të parëndësishme në histori, siç nuk ka gjethe të padobishme në një pemë e thonë çamët. Ndiqni VIDEON

Gepostet von Shijak Televizion am Samstag, 14. Juli 2018

 

Shperndaje ne
Updated: 18 Korrik, 2018 — 23:51

The Author

Admin

3 Comments

Add a Comment
  1. pranoni shum të fala nga ILIRIDA.duke ju falemenderuar për kët kongres të mrekullushëm ,le të njet një takim si ajo e KAÇANIKUT për shpalljen e rebublikës së Kosovës,perendija qoft me ju.

  2. Liri per CAMERINE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.