Dituria , nderi dhe shpata! Kjo e fundit per ti mbajtur gjalle dy te parat qe mbajten dhe ruajten kombin tone nder shekuj….

Dituria , nderi dhe shpata! Kjo e fundit per ti mbajtur gjalle dy te parat qe  ruajten kombin tone nder shekuj….

Shperndaje ne
Updated: 10 Gusht, 2018 — 11:54

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.