Bir i Arberit Frang Bardhi

Arberia dhe bijte e tij qe luftuan me pene dhe me  pushken plot….

 

Shperndaje ne
Updated: 16 Shtator, 2018 — 19:06

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.