Ekpozitë individuale e piktorit Emrush Xhemajli: Portretet e dëshmorëve dhe të personaliteteve historike kombëtare

Ftoheni të merrni pjesë në:  Muzeu i Kosovës, Prishtinë

Ditë e Merkurë , 3 Tetot 2018, ora 19:00.

Pjesëmarrja juaj na gëzon…MIRËSEVINI…

Shperndaje ne
Updated: 1 Tetor, 2018 — 20:01

The Author

Xhevat Bislimi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.