Urime SHQIPTAR-Ushtria e Arbërit,rikthimi-ribërja i saj në trojet ETNIKE!

 

URIME SHQIPTAR-Ushtria e Arbërit,rikthimi-ribërja i saj në trojet ETNIKE!

Prrrrrrrr…
Ikni,shporruni k’lyshtë e…!??
-Tani edhe ushtarët e Pal dhe Nikollë Dukagjinit,principata e të cilëve zgjatej dikur nga Drini në Dardani gjer në kufi të Serbisë.
-Ushtria e Arbërit po rritet.
Ushtarët e bac Adem Jasharit,Fehmi e Xheva Lladrovcit,
na z’bardhën fëtyren o Pal e Nikollë trimi,ata krijuan një USHTRI të re.
URIME LUFTETARË TË LIRISË.
Dalshi faqe bardhë bijat dhe bijtë e SHQIPËS dhe na nderoni.
Paqi BEKIMIN e mbarë KOMBIT SHQPËTARË.

Shperndaje ne
Updated: 20 Tetor, 2018 — 06:46

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.