Porosi paten bashkimin kombetare deshmoret e kombit….

“Per keshtu si jemi ne nuk luftuam , ne kapem armet per tu cliruar dhe bashkuar per tu bere nje komb….”ndiqni videon….

SHPERNDAJE… Ali Jonuzi Bashkëluftetari Adem Jasharit ka një mesazh për popullin SHQIPTARË! Shpërndaje..

Gepostet von Patriotal am Mittwoch, 11. Oktober 2017

Shperndaje ne
Updated: 2 Nëntor, 2018 — 15:12

The Author

Afrim Ajredini

1 Comment

Add a Comment
  1. ??Kemi ideal ne Shqipetaret Bashkimin e trojeve Etnike??

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.