Gezuar festat SHQIPTAR- NENTORIN E SHQIPONJAVE

Tungjatjeta bashkatdhetar-e!
Me kete foto, dua te ju pershnedes te gjithe juve, kudo ndodheni,duke u uruar shendet dhe mbaresi ne familjet tuaja dhe me suksese pa fund!
Gezuar festat e NENTORIT.
“NENTORI I SHQIPONJAVE”
Pershnendetje te veqant per ARBRESHET, kudo ku ata jetojne dhe veprojne Gezuar.
Arvanitasit,Shqipetaret e Ilirides,ata te Presheves,Medvegjes.Bujanovcit,trimat e Plaves e Gucis,gjak nga gjaku i -Balshajve-, me te miret MALSORET TRIMA te Sanxhakut,te cilet po e marrin veten…ngadal por me hapa te sigurt, te cilet po u rikthehen rrenjeve,kultures se te pareve-GEZUAR-.

Shperndaje ne
Updated: 7 Nëntor, 2018 — 20:07

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.