Shqipetare gezuar, dhe e paqim per jete e mote Shqiperine me kombin shqipetare!


Hymni i perjetesise se Shqiperise

Kliko me tej….

 

Hymni kombëtar 🇦🇱

Hymni kombëtar 🇦🇱 Interpertimi më i bukur që kemi ndëgjuar ndonjëherë 🇦🇱 #SHPERNDAJE

Gepostet von Zgjohu Shqiptar am Donnerstag, 22. November 2018

Shperndaje ne
Updated: 28 Nëntor, 2018 — 02:48

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.