“KURRË MË LOTË DHIMBËJE”: URIME SHQIPËTARË E SHQIPËTARE KUDO NDODHENI!

FALEMINDERIT LUFTËTARE DHE LUFTËTARË TË LIRISË FALEMINDERIT Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
“KURRË MË LOTË DHIMBËJE”.
URIME SHQIPËTARË E SHQIPËTARE KUDO NDODHENI
USHTRINË E REPUBLIKËS SË KOSOVËS.

 

Shperndaje ne
Updated: 14 Dhjetor, 2018 — 19:59

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.