URIME DHE PERSHENDETJE KOMBETARE NGA STAFI ADMINISTRUES I FAQES “BASHKIMI I SHQIPERISE”: DARDANI URIME USHTRIA JOTE!

 

Nderi dhe lavdia e kesaj toke te quajtur Dardani po i rikthehet, me ndihmen e aleateve tane , tani dhe objektivi i dyte kombetare per bashkimin e trojeve shqiptare eshte arritur FORMIMI I ARMATES SE KOSOVES , tash me realitet .

URIME DHE PERSHENDETJE KOMBETARE NGA STAFI ADMINISTRUES I FAQES “BASHKIMI I SHQIPERISE”

Shperndaje ne
Updated: 16 Dhjetor, 2018 — 18:42

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.