Luftetaret e lirise: URIME USHTRINE REPUBLIKA E KOSOVES!

Luftetare te lirise,familjar te te reneve per liri si dhe mbar kombit Shqipetare kudo ndodhet!
Nga thellsia e zemres, ne emer te gjithe familjes sime,URIME,pa fund urime per USHTRINE e REPUBLIKES se KOSOVES.
Une zgjodha kete menyr per t’ju pershendetur dhe uruar, edhe me disa fjal te thena -vargje-!

-“Ëndërr pash,ku shtrihej dikur,e gjithë Arbëria,
u zgjova,preka trupin, fërkova edhe faqet e mia,
kur pash se ku isha! Ehhhë…dhe nga zemërimi,
me zë të lart bërtita, ooooo rroooftë Shqipëria”.

Shperndaje ne
Updated: 15 Dhjetor, 2018 — 21:03

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.