Pal Islam Idrizi: Jemi dhe po forcohemi me shume se kurre!

Keshtu me Gjergjin ishim dikur , po tani si jemi do te behemi edhe me te forte: Ti tmerrojme armiqte!

Shperndaje ne
Updated: 16 Dhjetor, 2018 — 17:22

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.