Gëzuar Notmotin 2019

Gëzuar Motmotin e Ri 2019
Me dëshirë, që në Motmotin e Ri 2019, të arrijmë atë vendimtaren: pjekurinë politike, përbashkimin e sinqertë të tërë potencialit tonë mendor e veprues, përreth Flamurit Kombëtar, të vendosur për realizimin e plotë të Amanetit të Dëshmorëve të kombit!
Familjarisht, Ju dëshirojë të pritni, gëzoni dhe përcillni edhe shumë Motmot, me shëndet të ëmbël dhe me suksese të plota!

Sejdi Veseli

Shperndaje ne
Updated: 6 Janar, 2019 — 07:30

The Author

Sejdi Veseli

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.