Donika Kastrioti-Veshje tradicionale mirditore!

Donika Kastrioti-Veshje tradicionale mirditore!
…dhe priste trimëresha!
Atëher kishte një arsyeje,priste kryelartin ti kthehej
nga beteja,fitimtar.

Por sot?
Ka arsyeje të pres!
Tretët në dhe të huaj,e pse të mos kthehet në atdhe!??

Shperndaje ne
Updated: 9 Janar, 2019 — 20:37

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.