E 17-ta -DITA E -FALENDERIMEVE-

FALEMINDERIT -ATI YNË GJERGJ-
-17-DITA E -FALENDERIMEVE-

Faleminderit Kadri Zeka,Jusuf e Bardhosh Gervalla.

Të jetoni,
të veproni me nder,
jo të ndar,për t’ju qarë,
edhe nën dhe, i sharë…

Pal
Islam Idrizi-17.01.2019

Shperndaje ne
Updated: 19 Janar, 2019 — 10:32

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.