Pal islam Idrizi: “Koke larte e faqe bardhe qofshi gjithmone.”

Puke,gjithe qytetaret e keti qyteti te mrrekullueshum,organizatoret dhe gjithe pjesmarresit qe qene prezent gjate zbulimit te Shtatores se kryeheroit Gjergj Kastrioti,nga zemra ju uroj-GEZUAR-.

Koke larte e faqe bardhe qofshi gjithmone.
Nga mergimi (Prishtinas),vellezer dhe motra, FALEMINDERIT.
Pal
Islam Idrizi 21.01.2019.

Shperndaje ne
Updated: 24 Janar, 2019 — 02:47

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.