E kaluara jonë e lavdishme, me në krye Gjergj Kastriotin

“Nuk jan yjet që ndriçojnë, mbi gjithë hapsirën tonë arbërore”!
Por,është historia, e kaluara jonë e lavdishme, me në krye Gjergj Kastriotin.
Është shtegu i vetëm ndriçues,nga i cili përfitues do dali gjithsecili nga ne. Nga ky shteg, mund ta kalohet lehtësishtë dhe pa koplekse.
Gjithmonë, nëse në zemër e mendje, ke atdhedashurinë,ke ndërgjegjëjen e pastërt, jep më shumë se sa merr nga mëmëdheu.

Shperndaje ne
Updated: 20 Shtator, 2019 — 02:34

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.