NGUSHËLLIME DHE SOLIDARIZIM ME VËLLEZËRIT DHE MOTRAT TONA NË SHQIPËRI DHE NE TROJET TJERA SHQIPTARE.

Në këtë rast grupi yne Illyria u shprehim ngushëllime të sinqerta të gjitha familjeve të goditura nga kjo fatkeqësi natyrore Shqipërisë dhe trojeve tjera shqiptare.

URIME DITA E PAVARESISE DHE QOFTE PER JETE E MOT SHQIPTARIA.

STAFI ADMINISTRUES I “BASHIKIMI I SHQIPERISE”

Shperndaje ne
Updated: 28 Nëntor, 2019 — 08:25

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.