Letersi Kombetare: TRIMIT RAMUSH HARADINAJT- Islam Idrizi

Poezi kushtuar -TRIMIT RAMUSH HARADINAJT-
Une nuk jam i prirur te lidh fjal per te gjallet…!!
Une besoj dhe shohe gjithe historin e popullit tim ne fetyren e qdo ushtari te lirise.
Une jam me secilin nga ata qe turpin nuk e pranojne dhe nuk duan te vdesin me te.
Une keshtu e shoh Ramushin-faqe bardhe e me koke larte.

Islam Idrizi

Shperndaje ne
Updated: 12 Prill, 2017 — 01:49

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.