Letërsi Shqiptare: BOTOHEN EDhE DY LIBRA TË RINj NGA Kasam ShAQIRVELA!

BOTOHEN EDhE DY LIBRA TË RINj NGA Kasam ShAQIRVELA!

*Këto ditë pritet të dalë libri me titull: “FILOZOFEMA” – përmbledhje me thënie dhe mendime filozofike si dhe libri me poezi me titull: “KORrIDOREVE TË KOHËS” , nga atori Kasam ShAQIRVELA, përgatitur për botim nga Shtëpisë Botuese “VELA” Publishing House dhe shtypur nga “TringaDesign” .

*Libri shoqërohet edhe me vështrimin kritik e të thuktë, të bërë nga recensenti i librit,
Prof.Dr. Zeqir Kadriu
Vështrim mbi përmbledhjen poetike të Kasam Shaqirvelës me titull: Korridoreve të Kohës

(Poezi e dhembjes dhe krenarisë kombëtare)

Me konsiderate!
Redaksia e Botimeve
“ V E L A “

Shperndaje ne
Updated: 12 Maj, 2017 — 16:48

The Author

Kasam SHAQIRVELA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.