Arti dhe Kultura Kombëtare: Xhemajl Rudi “Arti dashuria dhe magjia e saj ….”

“Arti ka lindur nga dashuria, e magjisë së fjalës!”

Xhemajl Rudi

Shperndaje ne
Updated: 14 Maj, 2017 — 15:46

The Author

Xhemajl Rudi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.