Thënje Kombëtare: mirësia dobia për atdheun…

“Po e deshe mirësinë, atëhere ti do të bëhesh patjetër i dobishem për atdheun tënd pa menduar dhe pa u përpjekur të bëhesh i tillë. “

Thënje Kombëtare

Shperndaje ne
Updated: 21 Qershor, 2017 — 19:53

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.