Thënje për Kombin: Sami Frashëri

“Atdhetaria dhe humanizmi bëhet me punë e jo me fjalë; kush tregohet i tillë me fjalë, është nje mashtrues.”

Sami Frashëri

Samiu_atdhetarizmi

 

Shperndaje ne
Updated: 24 Shkurt, 2015 — 21:31

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.