VRASJE ME PARAMENDIM.

Keshtu i quaj une, te gjithe ata qe fshihen mbrapa fese!
Luftojne dhe perdhosin, IDENTITETIN tone KOMBETARE.

Shperndaje ne
Updated: 17 Gusht, 2017 — 17:36

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons