Një do të bëhet me trojet e saja Shqipëria…

I përulem vetëm kësaj toke shqiptare, flamurit popullit dhe tokës së saj.

Shperndaje ne
Updated: 23 Gusht, 2017 — 19:01

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons