Islam Idrizi: Une dhe familja ime jemi ushtar te Gjergj Kastriotit atij i perkulemi….

Une perpiqem vazhdimisht te mos e turperoj vendin tim, une, vazhdoj te kem respekte per te gjithe ata qe nuk e prekin te drejtat e lirite e te tjereve, une besoj ne historine e pergjakshme, flamurin e gjuhen e popullit tim…

Shperndaje ne
Updated: 5 Shtator, 2017 — 19:46

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.