Donika Kastrioti: Zemra e ime Shqiperia….

Ti dhe Shqiperia jeni te pandare ne zemren time dhe ne qofte se duart e mia te dobeta te kane ndihmuar do te thote se ato ndihmuan atdheun, kjo eshte mburrja dhe lumturia ime Gjergj”

Donika Kastrioti

Shperndaje ne
Postuar: 12 Shtator, 2017 — 19:12

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons