Flini te qete ju deshmoret e kombit. Shqiperia do te behet ashtu si deshiruat ju Fehmi dhe Xheva Lladrovci

Flini te qete ju deshmoret e kombit. Shqiperia do te behet ashtu si deshiruat ju…

Fehmi dhe Xheva Lladrovci
Deshmor te ATDHEUT

Shperndaje ne
Updated: 22 Shtator, 2017 — 20:24

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.