Thënje Kombëtare: Gessner Mithridate në vitin 1555

“Gjuha epirote është gjuhë ilire”

Gessner Mithridate (doktor dhe botanist nga Zyrihu)
në vitin 1555

Shperndaje ne
Updated: 4 Tetor, 2017 — 20:00

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.