Gjergj Kastrioti dhe ai diell qe ngroh tokat e Arberit, nuk perendojne kurre.

Zoti i shqipetareve dhe i gjithe Shqiperise, Gjergj Kastrioti dhe ai diell qe ngroh tokat e Arberit, nuk perendojn kurre.

Shperndaje ne
Updated: 19 Nëntor, 2017 — 03:50

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons