RROFTE FLAMURI SHQIPETARE, shendet dhe gezime ne shtepit,familjet tuaja.

-E ku dhe nga kush,ne mbar globin, u mbrojt me mire, me me n’der, memedheu, gjuha e tij, kultura dhe flamuri i te pereve…?
Une Islam Idrizi me mall dhe me dashuri, per te gjithe ju shqipetar/e kudondodheni, GEZUAR, GEZUAR per jete te jeteve:
RROFTE FLAMURI SHQIPETARE
HISTORIA E TE PAREVE ME NE KRYE ME GJERGJ KASTRIOTIN.
Shendet dhe gezime ne shtepit,familjet tuaja.

Shperndaje ne
Updated: 25 Nëntor, 2017 — 17:38

The Author

Abdulla Mehmeti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons