Shqipëtare! Gëzuar festat e Nëntorit

Rroftë Shqipëria, Rroftë Flamuri ynë Kombëtar, Rroftë e qoftë për jetë Kombi Shqipëtar.

Shperndaje ne
Updated: 28 Nëntor, 2017 — 01:53

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
 1. HEU,SHQIPETARË;GËZUAR FESTAT E NËNTORIT;EU,SHKRIPEFARË;STREZUAR FRESKAT KË
  SHKREPORIT;AHIII,PËR SHTATË DITË E SHTATË NETË;TERË SHTATË PRITË,TERË SHTATË
  PSHKRET;NGA APOKALIPSI,MËSA KAPONA-FIKSI,DUKE GODITUR,TRONDITUR,MBARË GLOBIN,
  MBARË KOMBIN,TERË TOKËN,NDERË O,NËNË LOKËS;GJEGJKA SI EDHE MOTI,TERË ATDHEU,O
  NGA VETË ZOTI OU MOTI;NDALI,NA FALI,APOKALIPSIN,SAPO NANISI,KRAH PRISI,FILLIM
  TRIMIM,Q’E PARA,MË MBARA,SHQIP SHQIPEN SHQIPTARE,SHKRIP SHKRIPEN SHKRIPFARE,O
  MBRETRESHËN E SHPETIMIT,PERENDESHËN PERËNDIMIT;TË MBARË NJERZIMIT,OOOOU,DUKE
  RINGJALLUR,PRINVALLUR,PRINBALLUR;ZANAFILLËN,DRANAFILLËN,NGA FARA,MË MBARA,NGA
  LULE GJAKU,VULË PRAGU,QE MBËRTHEI,ZBERTHEI,MBI TOKË LOKË,NGA SHTATË PALË TOKË
  DHE LARTË,SHTATTË PALË QIELLI,DHE SHTATË VALË DIELLI,RREZE,BREZE,PËR NJËHERË,
  TERË NJËR VLERË,RIGUFOJË,TRIUMFOJË;TERË SIPËRFAQEN TË TOKËS,TERË HIMËR PAQEN
  PËR NËNË LOKËN,DUKE KRIJUAR RIKRIJIMIN,DUKE FLIJUAR RIFLIJIMIN,OUUU-ORE,DUKE
  TRIUMFUAR RIFILLIMIN,RIBASHKIMIN,RITRASHËGIMIN,RIPAMVARËSIMIN,RIATDHESIMIN;OH
  TË MBARË GRLOBIT,MBARË KOMBIT,PRIR GJUHËN,HIR,RUHËN,KËTA BABA OUUU SHKABA,ORE
  TË MBARË KOMBEVE,SI DHE,KËTE NËN-VENË,GJENË DHE KRENË;MË GJENIALË,KRENIFALË,O
  TË MBARË KOMBËVE,DHE MBARË GJUHËT,QE TË RUHËT,ORIGJINALJA,SHI,MË IDEALJA,OUUU
  E FILLIMIT,TFILLIMIT,QE RIGJALLËRIMIT,RIVALLËZIMIT,PRIRË PËRBALLIMIN,OUUU-ORE
  RIBASHKIMIN,TË SHTATË COPAT,TË SHTATË RROPAT,TË SHTATË GROPAT;DUKE RINGJALLUR
  PRINBALLUR,RASTE,BASTE,JATSHËZAKONSHME,VRAUZHDË SA KOBSHME,SA KORBËSHME,OUUU,
  QE PËRSERITEN,TE O,MOTI,QE GJEGJI EDHE SOT,I TERË ATDHEU,DASHKA,BASHKA,AHIII,
  KRY UÇK.HYREGJENDARIN,OUUU,MË ADEM KRYLEGJENDARIN;SEPSE,QE PSE;TEK VENI RE,OU
  PËR KËTE DHE,GJENË TOKË-NENË LOKË:ZOT O ZOT GJEGJKA TANDEMA;PLOT O PLOT,AHIII
  GJERGJA DHE ADEMA;OUUU,GJERGJA DHE ADEMA!!.
  TË FALA NJË REFUGJAT LUFTË NGA KOSOVA,NË WANAQUE,NEW JERCEY,USA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons