Nje pershendetje nga thellesia e ZEMRES per te gjithe ARBRESHET…

Nje pershendetje nga thellesia e ZEMRES per te gjithe ARBRESHET, kudondodhen, qe nuk harruan gjuhen,kulturen,flamurin dhe historine e te pareve!

Shperndaje ne
Updated: 6 Dhjetor, 2017 — 19:04

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.