Prizreni ne kohen e Gjergj Kastriotit

Qe nga Pal Kastrioti, para dhe pas tij Prizreni ishte 100% shqiptar.
Prizreni ishte dhe do te mbetet nen administrimin e KASTRIOTEVE.

Shperndaje ne
Updated: 19 Dhjetor, 2017 — 04:24

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons