“Kujdesuni për të gjitha kujtimet e juaja, sepse ato nuk mund ti ri-jetoni më.”

Kjo eshte memorja e popullit tone, lufta, liria dhe mireqenja, ruajtja e dinjitetit, etnia mbrendia e popullit liridashes…. 

Xhamia e Burojës, që shërbeu si Shtab i UÇK-së, por që u harrua nga njerëzit të cilët u strehuan aty: Hashim Thaçi e Kadri VeseliJu lutem qe ta shikoni Videon deri ne fund #SHPERNDAJENI qe ta shikojn edhe te tjeret sepse kjo video duhet me pa krejt Kosova e Shqiperia etj etj e jo veq nje pjes e Shqiptaries

Posted by Adem Jashari Heroi Ynë on Mittwoch, 15. Februar 2017

E dergoj Afrim Ajredini

Shperndaje ne
Updated: 20 Dhjetor, 2017 — 23:55

The Author

Afrim Ajredini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons