Gezuar, shendet dhe mbarsi,ne familjen tone te madhe,ne Shqiperine e te pareve, urime dhe gezuar mbar KOMBIT SHQIPETARE KRISHTLINDJEN.

Urime dhe Gezuar mbar KOMBIT SHQIPETARE

KRISHTLINDJEN.
Gezuar, shendet dhe mbarsi,ne familjen tone te madhe,ne Shqiperine e te pareve.

Shperndaje ne
Updated: 25 Dhjetor, 2017 — 04:34

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons