MJAFT OOOO gjakeprishur!

MJAFT OOOO gjakeprishur!

OOO klysht e hasmit,mos provokoni!
BIK-u i Prizrenit dhe jo vetem…!Në Xhaminë “Sinan Pasha” në prezencë edhe të ambasadores së Turqisë në Prishtinë dhe para syve tane! Duke na injoruar ne dhe dy shtetet shqiptare, luten për fitoren e ushtrise pushtuese te Turqise ne rajonin kurd-Siri !!!

Shperndaje ne
Updated: 28 Janar, 2018 — 04:26

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons