GJERGJ KASTRIOTI – SKENDERBEU, SHPËTIMTARË I EUROPËS DHE MBROJTËS I SIGURISË SE SAJ

SHPËTIMTARË TË EUROPËS DHE MBROJTËS I SIGURISË SE SAJ, ISHTE USHTRIA E ARBËRIT,

ME GJERGJ KASTRIOTIN GJENERAL!
-SHPATË DHE NDERË,MBROJTËJE DHE DIPLOMACI PËRFITUAN NGA TË PARËT TANË ARBËR,
EUROPA E QYTETËRUAR!
-NGA NJË VEND I “VOGËL”POR, BURRA TRIMA
E ME ZEMËR TË MADHE I KISHIM TË PARËT TANË
-ARBËR-.

Shperndaje ne
Postuar: 28 Janar, 2018 — 04:32

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons