Ketu ishim, jemi dhe do t’jemi ne token tone, autokton si bijtë e Shqiponjave!

Ketu ne token tone, ne vendin tone, na masakruan,na vrane, na shperngulen …por perseri u rilindem, u rritem e do te rritemi perseri si shqiptare, bijtë e Shqiponjave!….ndiq me tej…KOMBETARIN MARIN MEMA

Shpërndajeni ju lutem!

Gazetari patriot Marin Mema për bijtë e Shqiponjave!Shpërndajeni ju lutem!

Posted by Historia Shqiptare on Donnerstag, 30. November 2017

E dergoi: Afrim Ajredini

Shperndaje ne
Updated: 28 Janar, 2018 — 04:57

The Author

Afrim Ajredini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons