Levizja PANSHQIPTARE: Emrat e heronjeve me ata te tradhetise kombetare, deri kur keshtu?

“Në librat e historisë, fëmijëve në shkollë duhet t’i mësojmë jo vetëm emrat e dëshmorëve dhe Rilindasve, por edhe emrat e tradhtarëve, emrat si Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Isa Mustafa, Ramush Haradinaj, deri te këta emrat e vegjël, vogëlsirat e vogla si Donika Kadaj e Dardan Sejdiu që i thotë ‘Urime Donika’ që do shkosh ti ta japësh votën Pro Demarkacionit… Deri te këta emra duhet t’i mësojmë.”

"Në librat e historisë, fëmijëve në shkollë duhet t’i mësojmë jo vetëm emrat e dëshmorëve dhe Rilindasve, por edhe emrat e tradhtarëve, emrat si Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Isa Mustafa, Ramush Haradinaj, deri te këta emrat e vegjël, vogëlsirat e vogla si Donika Kadaj e Dardan Sejdiu që i thotë 'Urime Donika' që do shkosh ti ta japësh votën Pro Demarkacionit… Deri te këta emra duhet t’i mësojmë."

Posted by Lëvizja panshqiptare on Donnerstag, 22. März 2018

Nga Afrim Ajredini

Shperndaje ne
Updated: 23 Mars, 2018 — 15:39

The Author

Afrim Ajredini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.