Gezuar “VALLJA E FITORES” per Gergj Kastriotin …

Në prag të festës së madhe të quajtur nga të parët tanë Arbër “VALLJA E FITORES”, si dhe Dasmën e Gjergjit me Donikën, unë, ju uroj nga ZEMRA, të gjithë shqiptarët,kudondodhën GEZUAR GEZUAR përjet e mot GEZUAR.

 

Shperndaje ne
Updated: 10 Prill, 2018 — 17:01

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.