Luftoi për çlirimin dhe bashkimin e kombit- për Bashkimin e Shqipërisë

agimi_portret01Agim Ramadani luftoi për çlirimin dhe bashkimin e kombit- për Bashkimin e Shqipërisë.

Dëgjoni Këngën për Heroin e Kombit Agim Ramadanit

Shperndaje ne
Updated: 11 Prill, 2015 — 08:45

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
  1. E kemi borq lirinë e atdheut!
    Kombi krenohet për te gjitha veprimiet e të gjithë djem e vashave te UÇK-së, të cilët kanë shërbyer dhe po i shërbejm atëdheut!
    pamar parasysh se tash e 16 vite jemi shantazhuar, ne prap zdo ndalemi deri ne realizimin e gjitha aspiratave tona shekullore dhe amanetin e dëshmorve të kombit amanet për një Shqipëri!
    Nder e respekt për gjithë Luftëtarët e Liris.
    Me nder e respekt përulem para gjithë Dëshmorëve te Kombit, ata do shkruhen me shkronja te arta ne histori ata jan ngritur ne pjetistalin më të lart të Kombit. Rroft Shqipëria.

Lini një Përgjigje te visar Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.