Thenje Kombetare: Aleksanri i Madh-“I falenderohem zotit qe ILIR me lindi”(VIDEO)

leka_i_madh

-“I falenderohem zotit që ILIR më lindi”

Aleksanri i Madh

 

Shperndaje ne

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
  1. KA GATI NJE VIT QE ESHTE BERE ZBUKIMI ME I MADH I MIJEVJECAREVE GJETJA E VARRIT TE LEKES SE MADH DHE PRINCAVE TE TJERE ILIRE NE JORDANI VETEM PAK KOHE KA QE ESHTE BERE PUBLIKE NGA QEVERIA JORDANISE
    THESARE AR E GURE TE CMUAR TE PAPARE ME PARE POR ME INTERESANTJA “QINDRA LIBRA TE SHKRUAR NE AR ” TANI DO MARRIN FUND SPEKULLUMET DASHAKEQE GREKO SLLAVE PER ORIGJINEN DHE GJUHEN QE LEKA FLISTE
    JU LUTEM SHPERNDAJENI LINKUN E MEPOSHTEM KUSHDO QE E LEXON
    TREGON ZBULIMIN ME TE RENDESISHEM TE MIJEVJECAREVE
    https://youtu.be/wPOn9trTLAg

Lini një Përgjigje te Genti Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.