Amaneti Ҫamë

Clirimicamerise

Vetëm lufta Ҫlirimtare sjell të drejtat tona
marrëveshjet ndërkombëtare si deri tani do dështojnë,
grekët nuk lëshojne tokat shqiptare, ata ato i konsiderojnë si tyret.
E vetmja zhgjidhje: Ҫlirimi dhe Bashkimi ynë Kombetar me luftë të armatosur.
Rroftë Ҫamëria, Rroftë Kombi Shqipëtar.

Shperndaje ne

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.